معرفی شرکت

معرفی شرکت

شرکت پیشگام دامپرور سپاهان توسط گروهی از کارشناسان و متخصصان تغذیه و با بهره‌گیری از دانش روز دنیا در سال 1390 با هدف ارائه خدماتی متمایز در زمینه دامپروری فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت با بهره‌گیری از کادر علمی و فنی مجرب و متخصص در دو بخش دام و طیور، محصولات متمایز و منحصر به فردی را تولید نموده است.
در بخش طیور برای اولین بار در ایران اقدام به تولید انواع کنسانتره دوقلوی معدنی– ویتامینه مرغ گوشتی، تخم گذار، بلدرچین و همچنین در بخش دام نیز، تولید انواع مکمل‌های سفارشی دوره‌های مختلف پرورش گاو شیری، کنسانتره دوقلوی اختصاصی دوره انتقال، سوپر استارتر آجیلی ویژه گوساله شیرخوار و رومن باف (بافر نوترکیب) را آغاز نموده است.
کلیه محصولات این شرکت با استفاده از آخرین دستاوردهای علمی تغذیه دام و طیور و با پیشرفته ترین دستگاه‌های ساخت خوراک واقع در شهرک صنعتی سپهر آباد شهرضا تولید می‌گردد.

 

همچنین آزمایشگاه کنترل کیفی این شرکت در 4 بخش آزمایشگاهی مجزا شامل:
1)آزمایشگاه دام، طیور و شیمی
2)آزمایشگاه آنالیز دستگاهی
3)آزمایشگاه میکروبیولوژی
4)آزمایشگاه تحقیق و توسعه مشغول به فعالیت مستمر می‌باشند.


این شرکت ضمن همکاری با برترین شرکت‌های داخلی و خارجی، اقدام به واردات و عرضه تخصصی، برترین نهاده‌های اولیه و افزودنی‌های خوراکی دام و طیور از جمله پودر چربى محافظت شده از منبع پالم با نام تجاری Palmac، چربى محافظت شده امگا٣ از منبع كتان با نام تجارى Energo L، تانن منحصر به فرد با نام تجارى Silvafeed و پپتيدهاى كوچك حاصل از هيدرولیز آنزيمى پنبه دانه با نام تجارى Fortide و همچنین انواع ماشین آلات دامپروری (فیدر میکسر) و ماشین آلات کشاورزی با نام تجارى celikel نموده است.
در عین حال مباحث مربوط به مشاوره علمی و فنی واحدهای دامپروری و کارخانجات تولید خوراک را کاملاً پوشش داده است. تیم اجرایی، فنی و علمی این شرکت به طور کامل از فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاهی در مقاطع کارشناسی، ارشد و دکترای رشته تغذیه دام و طیور و دامپزشکی تشکیل گردیده که این موضوع نیز در نوع خود بی نظیر می‌باشد. تضمین کیفیت محصول و ارائه خدمات عملی و فنی مناسب به مصرف کنندگان گرامی از اهم اهداف این شرکت بوده و آن را سرلوحه کار خود قرار داده است.

 

 

اطلاعات تماس

  • دفتر مرکزی : اصفهان ، خیابان آبشار اول ، بوستان بهشت ، پلاک 29

  • 031-36617449

  • آدرس کارخانه : جاده اصفهان شهرضا , 2 کیلومتر مانده به شهرضا ،شهرک سپهر آباد, نبش خیابان هشتم, کارخانه پیشگام 

  • 031-53300195

شبکه های اجتماعی