معرفی شرکت

Unt3

 

 

شرکت پیشگام دامپرور سپاهان توسط گروهی از کارشناسان و متخصصان تغذیه و با بهره گیری از دانش روز دنیا در سال 1390 و با هدف ارائه خدمات متمایز در زمینه دامپروری فعالیت خود را آغاز و در سال 1394 کارخانه خوراک دام و طیور خود به ظرفیت 43500 تن در سال را در شهرک صنعتی سپهرآباد شهرضا، احداث و موفق به شروع فعالیت تولیدی خود شد.

از آنجایی که در همان سال اول، ظرفیت تولید این کارخانه کامل گردید، لذا طرح توسعه خود، جهت احداث بی نظیر پروژه کارخانه جدید خوراک دام، طیور و آبزیان و حیوانات خانگی واقع در شهرک صنعتی رازی به مساحت حدود 60 هزار متر مربع و با ظرفیت تولید روزانه 1000 تن از انواع خوراک و کنسانتره های دام و طیور و آبزیان آغاز و توانست راه رشد و تعالی خود را طی نموده و باعث اشتغال زایی حدود 300 نفر مستقیم و 500 نفر غیر مستقیم شود.

از اهداف متعالی این شرکت، تولید سالیانه حدود 300 هزار تن از انواع خوراک و کنسانتره های دام و طیور آبزیان، با ترکیب استاندارد و محتوای کاملا بهداشتی و در راستای ارتقای سلامت جامعه می باشد.

محصولات تولیدی این شرکت شامل تولید انواع خوراک دام، طیور، آبزیان و حیوانات خانگی و همچنین انواع افزودنیها و مکمل های معدنی و ویتامینی مورد استفاده در این صنعت و همچنین جو، ذرت و سویای استیم فلیک شده و برخی از انواع بافرها شامل (رومن باف و رومن اپتیمایزر)، اوره آرام رهش و انواع پودر چربی مورد مصرف در خوراک دام و طیور و آبزیان می باشد .

همچنین این شرکت با بهره گیری از نیروهای مجرب و متخصص در زمینه های تغذیه، شیمی، بیوشیمی میکروبیولوژی و با استفاده از بروزترین لوازم آزمایشگاهی و تحقیقاتی آمادگی آن را دارد که در زمینه های آنالیز کامل مواد خوراکی و انجام تحقیقات لازمه بصورت in vivo , in vitro , in situ در زمینه های مختلف دام و طیور به دامپروران محترم ارائه خدمات نماید.

ازسوی دیگر، این شرکت مفتخر است با اخذ نمایندگی از شرکت های معتبر نظیر:

IOI-CELIKEL-MYTECH-IMPEXTRACO-SILVATEAM،BONILAIT،DESIALIS ، MAZZOLENI، ARM & HAMMER، ارتباط خوب علمی، آموزشی و تکنولوژیک برقرار کرده و زمینه واردات و صادرات متقابل را فراهم نماید.  

لازم بذکر است این شرکت، با راه اندازی واحد 220 هزار قطعه ای پرورش مرغ گوشتی و تولید سالیانه حدود 2200 تن گوشت سفید توانسته است گامی هر چند کوچک در جهت تولید ارزان ترین و با کیفیت ترین پروتئین قابل دسترس برای قشر کم درآمد جامعه برداشته و سهم خود را در این زمینه ایفا نماید.

 

خط مشی سیستم مدیریت یکپارچه

شرکت پیشگام دامپرور سپاهان با بهره گیری از دانش روز دنیا در سال 1390 و با هدف تولید خوراک تخصصی دام و طیور و افزودنی های آنها فعالیت خود را آغاز کرد و در سال 1394 کارخانه خوراک دام و طیور خود به ظرفیت 43500 تن در سال را، در شهرک صنعتی سپهرآباد شهرضا، احداث و موفق به شروع فعالیت تولیدی خود شد.

این شرکت ضمن پیاده سازی استاندارد های ISO 9001:2015 ، ISO 14001:2015 و ISO 45001:2018 و تعهد به رعایت الزامات قانونی، بهبود مستمر، حفاظت از محیط زیست، فراهم آوری شرایط کاری ایمن و بهداشتی و حذف خطرات، اهداف ذیل را دنبال می کند:

1-      توسعه بازار و رضایت مشتری

2-    بهبود کیفیت و تنوع محصولات

3-   بهبود عملکرد فرآیندها و ارتباطات

4-    بهبود فرهنگ ایمنی، بهداشت و محیط زیست

5-   تعالی سرمایه انسانی

6-    افزایش سودآوری سازمان

 

 

 

اطلاعات تماس

  • دفتر مرکزی : اصفهان ، خیابان آبشار اول ، بوستان بهشت ، پلاک 29

  • 031-36617449

  • آدرس کارخانه : جاده اصفهان شهرضا , 2 کیلومتر مانده به شهرضا ،شهرک سپهر آباد, نبش خیابان هشتم, کارخانه پیشگام 

  • 031-53300195

شبکه های اجتماعی